Ticaret hayatına Rizenin Çayeli ilçesinde, 1960'lı yıllarda pasta üretimi ile başladık. Müşterilerimizin takdirini devamlı kazanmayı bildik. Daha sonra şartların değişmesi nedeni ile 1980'li yıllarda sektör değişikliği yapıp, yine aynı şehirde yöresel yemekler ürettiğimiz işletmemizle, yaklaşık 20 yıl halkımıza ve yerli yabancı turistlere hizmetlerimizi sunduk.

Büyük şehirlere göç nedeni ile, iş potonsiyelinde ciddi düşmeler oluşması nedeni ile, işimizi devredip büyük şehire, İstanbula gelmeye karar verdik.

1998 yılında çok ortaklı Aile Şirketimiz olan, FERHATOĞULLARI GIDA TEKST. İNŞ. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ 'ni kurduk. Şu anda siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz, ÇAMLIK FIRIN ve UNLU MAMULLERİ 1999 yılında hizmetinize sunduk.

2009 yılında yine aynı civarda hizmet verdiğimiz şubemizi, yine ÇAMLIK FIRIN ve UNLU MAMULLER adıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturduk.

Kuruluş yılından beri amacımız her zaman, sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sizlere daima kaliteyi, hijyeni sunmak oldu. Yolumuza bu kalite standartımızla devam ediyoruz.

SERTİFİKA BELGELERİ